12 tdov transforman program pre eny - naplnovan trning na kad de, optimlne stravovanie a vhodn vivov doplnky

Èo by sme mali vedie o kolekciách znaèky Australian Line

Èo by sme mali vedie o kolekciách znaèky Australian Line
dtum publikovania: 25.03.2014
Kategria: odevy

Mnohí si urèite pamätáte, ako ste prišli do predajne pracovných odevov a požiadali ste predávajúci personál o montérky. Predavaè Vám ponúkol komplet s klasickými nohavicami na šnúrku a nohavicami s náprsenkou na traky v 2 až 3 farebných variantoch v prevedení s èistou bavlnou, alebo s prídavkom polyestru. A to bolo všetko! Ale v dnešnej dobe tomu už tak nie je. Nie je niè výnimoèné, že v obchode s pracovnými odevmi ponúkajú ponožky s prímesou striebra, trièko s nano vláknom, èi UV filtrom, bundy s membránami, s materiálov ako sú CORDURA alebo Siopor.

V našom internetovom obchode oblecsadoroboty.sk sa taktiež môžete stretnú s rôznymi kolekciami pracovného obleèenia. V najbližších riadkoch sa dozviete aké sú medzi nimi rozdiely, aby ste vybrali ten najviac vyhovujúci pre Vaše pracovné povolanie.

Kolekcia ALLYN

ALLYN je tvorená širokým spektrom pracovných odevov v ktorej nájdete montérkové nohavice, ¾ahké a funkèné pracovné trièká, kraasy, softshelové alebo zimné bundy. Materiálové zloženie týchto odevov je zárukou pohodlia, priedušnosti a tvarovej a farebnej stálosti. Množstvo multifunkèných vreciek a kapsièiek, zosilnených exponovaných miest materiálmi DuPont CORDURA alebo 600D polyester ju u tejto kolekcie samozrejmosou. Na nohaviciach a kraasoch sú k dispozícií kapsy pre nákolenníky, zo zimnej bundy ¾ahko spravíte jarnú alebo jesennú pracovnú vestu. Softshellové bundy majú vnútorné fleecové zateplenie a nemusia sa hanbi ani za vodný ståpec, ktorý je 8000 mm. Vnútorné manžety spo¾ahlivo ochránia pred prienikom chladu a na rukáve majú praktické vrecko na drobnosti, èi náradie. Odvetranie v podpazuší je pri tejto kolekcii samozrejmosou. Novinkou sú reflexné pracovné odevy zo zmesového materiálu. 65% polyester a 35% bavlny v gramáži 280 g/m2, alebo 100% polyester (softshell alebo COOLWAY) sú materiály, ktoré sa používajú na výrobu týchto exkluzívnych pracovných odevov. Kolekcia je doplnená o reflexné komponenty 3M. Farba použitých materiálov, ktorú máte k dispozícií je modrá, èierna a zelená. Kompletný sortiment kolekcie nájdete po kliknutí na odkaz - ALLYN.

Kolekcia OLZA

Túto kolekciu Vám prinášame na základe jedného podstatného poznatku, a to, že si zákazníci najviac cenia možnos vo¾ného pohybu. Preto sa do materiálu pre túto kolekciu, ktorý je 97% bavlna (260 g/m2), pridali 3% Spandexu. Materiál je tak príjemne elastický a na namáhaných miestach sa nevyahuje. Urobi drep, sadnú si alebo k¾aknú už nepredstavuje žiadny problém èi nepohodlie. V ponuke nájdete pracovné nohavice, vesty, pracovné šortky, softshellové nohavice ale aj bundy. Nohavice na traky s náprsenkou majú najviac unikátne predné rozopínanie na zips. Pracovné nohavice OLZA majú kapsy pre vloženie nákolenníkov, bundy zasa praktické nastavenie manžety na rukávoch pomocou kovového cvoku. Pracovné softshellové odevy tejto kolekcie disponujú vodným ståpcom 10 000 mmm. Zo zimnej bundy sa dá v krátkosti urobi pracovná vesta s praktickými vnútornými vreckami. S tmavo modrou farbou tejto kolekcie harmonizujú kárované doplnky a jasno žlto – zelené prúžky. Kompletný sortiment kolekcie nájdete po kliknutí na odkaz - OLZA.

Kolekcia UKARI

Táto mimoriadne ob¾úbená montérková kolekcia je vyrobená zo 100% bavlny s hmotnosou materiálu 280 g/m2. Látka bola pred samotným šitím odevov predpraná s enzýmami, takže materiál je odolnejší voèi špine. Nespornou estetickou výhodou Bamboo úpravy materiálu je prírodný vzh¾ad a príjemná zelená farba. Jednotlivé odevy majú zosilnené lemy, ve¾ké množstvo rôzne ve¾kých a rôzne umiestených multifunkèných vreciek a sú ve¾mi variabilné – napr. z letnej bundy je v priebehu nieko¾kých sekúnd vesta. Pracovné nohavice UKARI majú v pase praktickú gumièku. Zvláštnu pozornos by sme chceli upriami na membránovú kolekciu (bunda a nohavice do pása) vhodnú pre po¾ovníkov a rybárov. Komplet s mikrovlákna s membránou a vodným ståpcom 8000 mm je ideálne, nielen pracovné obleèenie. Nohavice majú praktické sahovanie v spodnej èasti nohavíc a bunda disponuje s vodotesnými vreckami. Zvláštnu pozornos si zasluhuje taktiež bunda z populárneho materiálu softshell, ktorá je ¾ahká a pružná, ale zároveò dostatoène chráni pred dažïom a vetrom, má kvalitné, vodeodolné zipsy a je paropriepustná. Kompletný sortiment kolekcie nájdete po kliknutí na odkaz - UKARI.

Kolekcia EMERTON

Prostredníctvom tejto kolekcie montérkového obleèenia sme zachytili módny trend, ktorý je ob¾úbený dospelými aj demi. Preto je táto kolekcia, vyrobená zo zmesi materiálu 65% polyesteru a 35% bavlny v gramáži 270 g/m2. Pracovné montérky sú na najnamáhavejších miestach zosilnené polyesterom 600D. Èi už sú to montérkové nohavice do pása, na traky s náprsenkou, alebo destské montérkové nohavice, všetky tieto odevy sa vyznaèujú vysokou odolnosou voèi oderu. Niektoré nohavice majú zosilnené kolená s možnosou vloženia výstuhy kolien (nákolenníky). Ïalším špecifikom sú pletené manžety, ktoré nájdete len u tejto kolekcie. V kolekcii Emerton si ïalej môžete vybra s polokošiel, trièiek, viest, kraasí, ale aj pracovných mikín a softshellových búnd. Novinkou je pracovný komplet s nohavicami na traky do extrémne nízkych teplou až – 40°C. Ako jediná kolekcia má v ponuke svoj vlastný pracovný pršipl᚝ s vodným ståcom 2000 mm. V zimných mesiacoch poslúži zimná bunda v troch prevedeniach – klasik, long a pilot. Taktiež netreba zabudnú na široké traky, ktoré sa dajú využi aj ako štýlový módny doplnok. Kolekciu Emerton ponúkame v štyroch farebných prevedeniach. EMERTON Classic, EMERTON Camouflage, EMERTON Navy a EMERTON Summer. Kompletný sortiment kolekcie nájdete po kliknutí na odkaz - EMERTON.

Kolekcia DESMAN

Kolekcia DESMAN nadväzuje svojím dizajnom na kolekciu EMERTON, je však vyrobená z od¾ahèenejšieho materiálu s gramážou 235 g/m2 v zložení 35% bavlna a 65% polyester. Na výber je z dvoch dizajnových prevedení a to Classic a Plus. Ako jediná montérková rada ponúka pracovné obleèenie pre dámy. Jedná sa o pracovnú blúzu, nohavice s náprsenkou alebo nohavice do pasu s klasickým boèným zapínaním. Pánka ale i dámska blúza má predåženú zadnú èas pre lepšiu ochranu zdravia. V ako jedinej kolekcii nájdete pracovné nohavice s odopínate¾ným predkolením, preto sa dajú využi ako ¾ pracovné montérky. Praktickým sahovaním na suchý zips v spodnej èasti nohavíc ¾ahko zabránite prieniku neèistou do pracovnej obuvi. Desman kolekcia sa môže pochváli aj zimnou verziou, ktorá je zateplená flanelom a vhodná do chladných zimných dní. Na letné teplé mesiace sú v ponuke bavlnené trièká, ¾ahké vesty s multifunkènými vreckami, šiltovky s èesanej 100% bavlny. Ako v každej kolekcii aj Desman disponuje so softshellovámi bundami a zimnými bundami nielen pre pánov ale aj dámy. Kompletný sortiment kolekcie nájdete po kliknutí na odkaz - DESMAN.

Kolekcia STANMORE

Kvalitná montérková kolekcia STANMORE ponúka ucelený rad produktov v modrej CLASSIC a ako novinku aj v hnedej alebo zelenej farbe v najpredávanejších položkách (montérková bunda, nohavice a nohavice s náprsenkou). Reflexné pásiky, ktoré dopåòajú celkový dizajn produktov, zaisujú dobrú vidite¾nos nosite¾a v tme aj na dlhšiu vzdialenos. Použitie materiálu zo 100% bavlny v gramáži 275 g/m2 garantuje vysokú kvalitu a pohodlie pri ich nosení. Na chladnejšie obdobia nájdete v kolekcii STANMORE Classic zimnú bundu 3v1 t.j. 3 varianty použitia (bunda, vesta alebo mikina). Celá kolekcia ponúka odevy s multifunkènými vreckami, s možnosou vlaženia polyuretánových nákolenníkov do pripravených kapsí na nohaviciach. V ponuke je široký výber mikín, trièiek, kraasí a šiltoviek. Kompletný sortiment kolekcie nájdete po kliknutí na odkaz - STANMORE.

Kolekcia NARELLAN

Táto úprava sa od ostatných ponúkaných odlišuje už na prvý poh¾ad farbou – príjemný tmavý pieskový odtieò sa príliš èasto na montérkových odevoch nevyskytuje. Zmesový materiál v kvalite 320 g/m2 tvorí 35% bavlny a 65% polyesteru. Èierne vystuženie na exponovaných miestach materiálom DuPont CORDURA dodáva tejto súprave jedineènú kvalitu a odolnos pri zachovaní komfortu pri celodennom nosení. Jedná sa o najpevnejšie montérky s pomedzi všetkých uvedených kolekcií. Nohavice do pása majú praktické vyahovacie vrecká na drobný materiál alebo náradie. Pracovné nohavice s náprsenkou ponúkajú upevnenie pomocou silných nastavite¾ných trakov vo forme gumièky. Pracovná blúza z kolekcie Narellan má upínanie na manžetách pomocou praktických cvokov. Pri práci oceníte vetraciu sieku v podpazuší a možnos vloži výstuhy kolien. Kompletný sortiment kolekcie nájdete po kliknutí na odkaz - NARELLAN.

lnok prina firma ROTA plus s.r.o.

Oblecsadoroboty.sk - profesionálne obleèenie do roboty

Oblecsadoroboty.sk - Internetový obchod - profesionálne pracovné odevy, obuv a ochranné pracovné pomôcky. Široký sortiment. Výhodné ceny a akcie. Rýchle dodanie kdeko¾vek na Slovensku. Sortiment: PRACOVNÉ ODEVY: Monterkové odevy, R ...


Najnovie lnky asopisu:

Bazénová chémia - Úprava vody v bazéne

20.06.2014
Na naplnenie bazéna možno použi tak vodu z vodovodu ako aj vodu zo studne. Pre úpravu vody v bazéne je potrebné dodržiava nieko¾ko základných zásad. Po dôkladnom vyèistení bazénu, ktoré sme popísali v predchádzajúcej kapitole je ïalším dôležitým krokom zmeranie a nastavenie pH. Bazénová voda by mala ma pH v rozmedzí 7,2 – 7,6, kedy ...

Èo by sme mali vedie o kolekciách znaèky Australian Line

25.03.2014
Mnohí si urèite pamätáte, ako ste prišli do predajne pracovných odevov a požiadali ste predávajúci personál o montérky. Predavaè Vám ponúkol komplet s klasickými nohavicami na šnúrku a nohavicami s náprsenkou na traky v 2 až 3 farebných variantoch v prevedení s èistou bavlnou, alebo s prídavkom polyestru. A to bolo všetko! Ale v ...

S výberom nového matraca sa obráte na odborníkov

30.01.2014
Výdatný a zdravý spánok potrebuje každý z nás. Aby bol dostatoène kvalitný, je potrebné zvoli správny matrac s vhodnými vlastnosami. Jeho výber je zložitý a rozhodne ho nepodceòujte, poradíme vám, ako na to. Aj keï vám susedka odporúèa práve ten svoj typ matraca, nedajte na jej rady a radšej sa poraïte s odbornými predajcami matracov. Každý výber matraca je toti ...

Ako si správne ochráni zrak!

11.12.2013
Pri pracovných èinnostiach môže dôjs k ohrozeniu ¾udského oka tromi základnými rizikami – mechanickým, chemickým alebo rizikom vyvolaným žiarením. Niektoré z týchto rizík môžu pôsobi paralelne, prípadne môže by jedno riziko nasledované iným. Preto je dôležité, aby bolo pracovné prostredie z h¾adiska rizika dôkladne zmapované. Samozrejme môžeme identifikova ...

Kedy mám nárok na pracovné obleèenie?

10.12.2013
Ako je to s pracovným obleèením? Je povinnosou zamestnávate¾a tento poskytnú zamestnancom? Ak áno, ako si má zamestnanec uplatni tento nárok? Zamestnávate¾ je povinný poskytnú zamestnancovi pracovný odev len v prípade, ak je potrebný na ochranu jeho života a zdravia pri práci a nebezpeèenstvo nemožno vylúèi ani obmedzi. Zoznam prác, pri ktorých sa poskytujú ...
Vyhadvajte na mape vo vaej lokalite! alebo

ASOPIS

REKLAMA

PARTNERI

Mte zujem o reklamu na tomto mieste?
Nenali ste svoje obben Predajne a obchody? Skste nov vyhadvanie, alebo nm napte