12 týždňový transformačný program pre ženy - naplánovaný tréning na každý deň, optimálne stravovanie a vhodné výživové doplnky
Práve otvorené. Od 8:00 - 20:00

Otváracie hodiny

Pondelok
od 08:00 do 20:00
Utorok
od 08:00 do 20:00
Streda
od 08:00 do 20:00
Štvrtok
od 08:00 do 20:00
Piatok
od 08:00 do 20:00
 
Sobota
od 08:00 do 20:00
Nedeľa
od 09:00 do 20:00

RETROGÉRIA - samé dobré veci

Predaj drogérie, farieb a lakov. Drogéria, kozmetika, farby - laky, Primalex, čist. prostriedky, odber možný aj na faktúru po dohode, dovoz zdarma, domáce potreby, chemikálie, riedidlá. TETA drogerie.

RETROGÉRIA Vám ponúka výber kvalitného sortimentu drogérie, domácich potrieb, farieb -lakov, chemikálií, sviečok, autokozmetiky a elektra. Spolupracujeme s dodávateľmi z celej Európy a taktiež s domácimi výrobcami overených produktov, ktoré sú v našich domácnostiach neustále potrebné. Ponúkame služby kolorovacieho centra- na počkanie miešame interiérové a exteriérové farby značky Primalex. Naším exkluzívnym partnerom je Teta drogerie- každé dva týždne ponúkame tovar za zvýhodnené ceny v rámci Teta letáku. Dodávame tovar aj na faktúru s možnosťou s predĺženej splatnosti právnickým osobám za veľkoobchodné ceny.

Retrogéria- sme tradičná drogéria s dlhoročnou pôsobnosťou na našom trhu.

Máme tri predajne v Bratislave- Drogéria u Kovára v Petržalke, Retrogéria v
OC Retro v Ružinove a Retrogéria na Dlhých Dieloch. Nakupovať u nás môžete aj prostredníctvom internetového obchodu www.retrogeria.sk a to 24 hodín denne s možnosťou objednaného dodania tovaru zdarma.

Zdieľajte túto prevádzku:
Hľadajte najbližšie prevádzky na portáloch:

Drogéria u Kovára s. r. o.

IČO: 45641242
Profil firmy Drogéria u Kovára s. r. o.

Web stránka firmy:
www.retrogeria.sk

Vyhľadávanie Predajne a obchody domény:
www.retrogeria.sk

Starší leták Drogéria u Kovára s. r. o. :

Upratovanie s LEIFHEIT - vždy lepší nápad

Platnosť letáku od 20.11.2014 do 31.12.2014. Strán: 8. Všetky letáky.
Chcete používať skutočne spoľahlivé potreby pre domácnosť značky Leifheit ? Domáce potreby a upratovacie pomôcky značky Leifheit upratovacie pomôcky disponujú nízkou cenou , mimoriadnou kvalitou a premyslenými funkciami . Leifheit to je synonymum Nemecké precízne kvality vyvíjané už od roku 1959 . Či už potrebujete žehliace dosky, domáce sušiaky , či mopy Leifheit , takmer všetko máme skladom a sm ...
Nenašli ste svoje obľúbené Predajne a obchody? Skúste nové vyhľadávanie, alebo nám napíšte