12 týždňový transformačný program pre ženy - naplánovaný tréning na každý deň, optimálne stravovanie a vhodné výživové doplnky

Mapa - Kosice

GPS poloha: 48.721,21.2578
Hľadáte "kosice" ? Skúste aj fulltextové vyhľadávanie.

Najbližšie obchody, predajne od GPS polohy: 48.721,21.2578

0km EXIsport OC Cassovia Košice OC Cassovia - KošicePri Prachárni 4

EXIsport s r. o. je najväčšia sieť športových predajní na Slovensku. Predávame športové oblečenie, obuv, fitnes, korčule, outdoorové vybavenie, bicykle, vodné športy, tenis, squash, lopty na futbal, volejbal, zimný tovar, lyže a snowboardy.

0.12km MIPEL Košice Hlavná 31

Výrobca a predajca slovenských kožuchov, odevov z prírodných a umelých kožušín, usne a galantérie. Možnosť ušitia slovenských kožuchov a búnd aj v nadmerných veľkostiach. Naše výrobky sa nachádzajú aj v predajniach spoločnosti KARA SLOVAKIA – WT.

0.13km BILLA Košice Hlavná ulica

BILLA kvalitné potraviny tá správna voľba. vynikajúca kvalita s čerstvosťou a skvelou chuťou. V sortimente nájdete delikatesy ako údeného lososa, sušené paradajky, mozzarellu či poctivý taliansky parmezán. Samozrejmosťou sú rôzne druhy cestovín, ryž ...

0.22km ŠEVT papiernictvo Košice Alžbetina 18

V našej ponuke nájdete tlačivá potrebné pre širokú verejnosť, rôzne odvetvia, ale aj tlačivá adresované pre špecifický okruh zákazníkov. Okrem tlačív ponúkame najširší sortiment kancelárskych a školských potrieb.

0.23km ADLO Košice Mäsiarska 26

ADLO bezpečnostné dvere - naša pôsobnosť sa začala na slovenskom trhu už v roku 1990. Postupne sme sa rozrástli do Česka, Rakúska, Švajčiarska a Dánska najmä vďaka nášmu prístupu k zákazníkovi, ako aj vďaka kvalite našich výrobkov a služieb. Hlavn ...

0.26km Lekáreň Sv. Terezky Košice Mäsiarska 450/30

Komplexný sortiment liekov, voľnopredajný tovar, zdravotné pomôcky, zdravotná kozmetika.

0.29km Očná optika FOKUS Košice Hlavná 9

Očná optika a. s. Bratislava zhotovuje optické pomôcky podľa Vašich požiadaviek. Nájdete nás na naších predajných miestach po celom Slovensku. Ponúkame široký sortiment produktov a jeho doplnkov.

0.31km Očná optika FOKUS Košice Mlynská 26

Očná optika a. s. Bratislava zhotovuje optické pomôcky podľa Vašich požiadaviek. Nájdete nás na naších predajných miestach po celom Slovensku. Ponúkame široký sortiment produktov a jeho doplnkov.

0.34km SPORTCOM Outdoor Košice Hlavná 5

Predávame to, čomu sa aj aktívne venujeme, naše záľuby sú turistika, cyklistika, zimné športy a vodné športy, preto sa Vám snažíme čo najlepšie poradiť. Poskytujeme kvalitný a kompletný cyklo servis.

0.36km Lekáreň Dr. Max Košice Murgašova 1

Predaj liekov, liečiv, doplnkov, kozmetiky, zdravotníckych pomôcok - na recept aj voľný predaj. Meranie krvného tlaku, zaujímavé zľavy, cenové a výherné akcie a hlavne štedrý vernostný systém. Sieť lekární Dr.Max vznikla v roku 2006.

0.42km ALO diamonds Košice Hlavná 123/1

Renomovaná klenotnícka značka vyrába diamantové šperky nadčasového dizajnu v rôznych cenových hladinách. Diamantové prstene, zásnubné klenoty a obrúčky, prívesky, náhrdelníky, náušnice, náramky či manžetové gombíky si môžete prehliadnuť a kúpiť v exk ...

0.46km KIK Košice Stúrova 1

Vždy aktuálna dámska móda, tričká a nohavice pre pánov, detská móda pre chlapcov aj dievčatá každého veku: KiK textil a Non-Food spol. s r.o. Ponúka módu za výhodné ceny pre každého. Okrem toho u nás nájdete výhodné ponuky doplnkov, domáceho textilu.

0.47km FAnn parfumérie SC Aupark, Košice Námestie Osloboditeľov 1

FAnn parfumérie – sieť parfumérií, ktorá ponúka to najlepšie zo sveta vôní a kozmetiky. V ponuke našich parfumérií sa nájde niečo pre každého: najžiadanejšie a najprestížnejšie značky vôní ako Dior, Chanel, Gucci, Dolce ...

0.47km OUTDOOR GUIDE AUPARK nákupné centrum Košice Nám.osloboditeľov 3377/1

V predajniach Outdoor Guide nájdete širokú ponuku svetoznámych značiek aj pre vaše ratolesti. Najväčšia OUTDOOR-ová predajňa na Slovensku sa nachádza v bratislavskom nákupnom centre KORZO.

0.48km DEICHMANN-OBUV NC Aupark Košice Námestie osloboditeľov 3377/1

Predaj obuvi a koženého tovaru pre rôzne vekové kategórie. Deichmann ako najväčší maloobchod s obuvou v Európe. Deichmann aktívne spoluvytvára trendy – ako iniciátor impulzov pre módu a životný štýl a spolutvorca vývoja módy.

0.48km 101 drogerie Košice Aupark, Nám. Osloboditeľov 1/3377

101 Drogerie ponúka svojím zákazníkom približne 6000 druhov tovaru. K najdôležitejšiemu sortimentu sa zaradila kozmetika - vlasová, pleťová a dekoratívna, dámske vône, ale i tovarová skupina starostlivosť o pánov, ústna hygiena, starostlivosť o dieťa ...

Nenašli ste čo ste hľadali? Skúste fulltextové vyhľadávanie:

ČASOPIS

REKLAMA

PARTNERI

Máte záujem o reklamu na tomto mieste?
Hľadajte vo zvolenej lokalite:
Nenašli ste svoje obľúbené Predajne a obchody? Skúste nové vyhľadávanie, alebo nám napíšte