www.pre-zivot.sk | www.pre-nakupovanie.sk | www.pre-sluzby.sk | www.pre-byvanie.sk | www.protein4you.sk | www.onlineklinika.sk | Štvrtok 19.09.2019 čas: 07:15 Meniny má Konštantín
12 týždňový transformačný program pre ženy - naplánovaný tréning na každý deň, optimálne stravovanie a vhodné výživové doplnky

MicroStep, spol. s r.o.

prevádzok: 3
IČO: 00603015Telefonický kontakt: +421 2 3227 7200Web stránka firmy: www.microstep.sk
MicroStep, spol. s r.o.Firma MicroStep, spol. s r.o. je výrobcom a dodávateľom CNC strojov na delenie materiálov plazmou, laserom, autogénom, vodným lúčom a vysokootáčkovým vretenom. Popri mechanike strojov vyvíja a dodáva pokročilé riadiace systémy pre obrábacie stroje a vlastný CAM softvér so špecializovanými modulmi pre konkrétne obrábacie aplikácie.

Prostredníctvom siete autorizovaných predajcov a dcérskych spoločností má firma zastúpenie v 48 krajinách sveta s vyše 95% podielom produkcie určeným na export. Rezacie stroje MicroStep pracujú popri domovskej SR a takmer všetkých európskych krajinách v USA, Juhoafrickej republike, Brazílii, krajinách Blízkeho východu, Egypte, Indii, Číne, Vietname či Južnej Kórei. V oblasti plazmového rezania patrí firma medzi najväčších svetových výrobcov.

MicroStep ponúka široký výber CNC strojov a technológii na spracovanie materiálov.

Naše rezacie stroje zahŕňajú celý rozsah v súčasnosti používaných technológií – plazmu, laser, autogén, vodný lúč, 3D frézovanie – a veľkú škálu ďalších zariadení a softvéru na vŕtanie, označovanie, procesnú synchronizáciu, automatizáciu pracovného postupu a lepšie riadenie výroby.

Ako výrobca nielen mechaniky strojov ale aj riadiaceho systému a CAM softvéru dodávame tiež riešenia, ktoré sú perfektne prispôsobené aktuálnym potrebám zákazníkov a pre budúcnosť s ohľadom na rozšírenie strojov z hľadiska rozmerov aj ďalších technológií.

Okrem toho, naše stroje môžu pohodlne spracovávať niekoľko typov materiálov, vrátane rovných plechov, rúr, profilov, kopúl a kolien, pri realizácii progresívnych procesov ako napr. uhlové rezanie, K-rezy, automatizovaná príprava pre zváranie, a tým znížiť počet operácií potrebných pri výrobe produktu pre zákazníka.

Všetky naše stroje sú riadené prostredníctvom iMSNC®, čo je viac-úlohový ovládací PC systém vyvinutý a produkovaný prostredníctvom MicroStepu. Intuitívne užívateľské rozhranie je takmer identické pre všetky typy strojov a technológií - umožňuje obsluhe sa flexibilne prispôsobiť potenciálnym zmenám technológie bez časovo náročného úsilia zo strany zákazníka.

MicroStep ponúka:

Stroje: Plazmové a autogénové stroje, Rúrorezy, Špeciálne stroje, Vodnolúčové stroje, Laserové stroje, Frézy
Príslušenstvo: Rezanie pod uhlom - plazma, Popisovanie, Vŕtanie, Zameriavanie, Rezanie rúr, Autogén, Vodný lúč, Kontrolný systém
Software: Riadiaci systém, Asper Win, MAP, MPM
Technológie: Rezanie plazmou, Autogénové rezanie, Rezanie vodným lúčom, Rezanie laserom, Frézovanie, Filtračná technika, Začisťovanie

Zoznam predajní a obchodov firmy - otváracie hodiny:

stránka 1
Adresa
Kontakt
Otváracie hodiny
 
MicroStep, spol. s r.o.

ČASOPIS

REKLAMA

PARTNERI

Máte záujem o reklamu na tomto mieste?
Nenašli ste svoje obľúbené Predajne a obchody? Skúste nové vyhľadávanie, alebo nám napíšte