12 týždňový transformačný program pre ženy - naplánovaný tréning na každý deň, optimálne stravovanie a vhodné výživové doplnky

Považská Bystrica

  spolu: 9
stránka 1

B&M topánky - Beáta Suchomelová OD PRIOR Považská Bystrica Centrum 1746/265

B&M topánky - Beáta Suchomelová Kamenná predajňa a eshop s dámskou obuvou, kabelkami a odevmi. E-shop, NOVINKY, Lodičky,Baleríny, lordsy, Tenisky, Sandále, Platformy, Kabelky, Peňaženky, Legíny, Darčekové poukážky, Pančuchy

NAY Elektrodom Považská Bystrica SNP 4462

Nay a.s. bola založená v roku 1992 a je najznámejším a najväčším predajcom spotrebnej elektroniky na Slovensku.

TAKKO FASHION Family Center Považská Bystrica SNP 4500

TAKKO FASHION predajňa - módne oblečenie Ak si z času na čas radi doprajete nový kúsok oblečenia, či už ide o extravagantnú módu, jednoduchosť a eleganciu alebo ležérne športové oblečenie, nemusíte viac siahať hlboko do vrecka. Takko Fa ...

DEICHMANN-OBUV Family Center Považská Bystrica SNP 4500

Predaj obuvi a koženého tovaru pre rôzne vekové kategórie. Deichmann ako najväčší maloobchod s obuvou v Európe. Deichmann aktívne spoluvytvára trendy – ako iniciátor impulzov pre módu a životný štýl a spolutvorca vývoja módy.

CBA Potraviny Považská Bystrica Ľ. Štúra 609

Spoločnosť CBA Slovakia, s.r.o. prevádzkuje cca 330 prevádzok CBA Potravín. Podľa veľkosti predajnej plochy a obratu ich delíme do 8 kategórií. Postupne prechádzajú remodelingom trendov trhu v maloobchode.

CBA Potraviny Považská Bystrica Beluša, Ľ. Štúra 18

Spoločnosť CBA Slovakia, s.r.o. prevádzkuje cca 330 prevádzok CBA Potravín. Podľa veľkosti predajnej plochy a obratu ich delíme do 8 kategórií. Postupne prechádzajú remodelingom trendov trhu v maloobchode.

Dráčik Považská Bystrica SNP 1912/429

V ponuke predajní Dráčik sa nachádzajú prevažne značkové hračky od svetových výrobcov pri ktorých je zaručená vysoká kvalita a funkčnosť a tým aj spokojnosť zákazníka.

Diskont CBA Považská Bystrica Považské Podhradie 335

Spoločnosť CBA Slovakia, s.r.o. prevádzkuje 23 prevádzok typu Diskont CBA. Prevádzky Diskont CBA sú zamerané prevažne pre segment živnostníkov, no umožňujú aj bežné rodinné nákupy. Prevádzky Diskont CBA prechádzajú postupne remodelingom.

TESCO Hypermarket Považská Bystrica SNP

Tesco Stores SR a. s. je maloobchodná spoločnosť prevádzkujúca sieť obchodných jednotiek, ktorá v Slovenskej republike pôsobí už od roku 1996. V súčasnosti Tesco zamestnáva v SR viac ako 9 500 zamestnancov vo viac ako 120 obchodných jednotkách.
Vyhľadávajte na mape vo vašej lokalite! alebo

ČASOPIS

REKLAMA

PARTNERI

Máte záujem o reklamu na tomto mieste?
Nenašli ste svoje obľúbené Predajne a obchody? Skúste nové vyhľadávanie, alebo nám napíšte