12 týždňový transformačný program pre ženy - naplánovaný tréning na každý deň, optimálne stravovanie a vhodné výživové doplnky

SOBA s.r.o.

prevádzok: 1
IČO: 00691518Telefonický kontakt: +421 / 55 / 677 19 36, Mobil: 0903 800 679Web stránka firmy: www.soba.sk
SOBA s.r.o.Spoločnosť SOBA s.r.o. začala v roku 1991 svoju činnosť ako jeden z prvých dovozcov vianočných ozdôb na slovenskom a českom trhu. Spoločnosť je do súčastnosti orientovaná na dovoz sezónnych ozdôb , vianočných stromčekov a dekorácií, umelých kvetín, darčekových predmetov, exotického thajského nábytku z vodného hyacintu, záhradného nábytku z umelého ratanu a originálnych thajských masážnych prípravkov.

Ponuka vianočných ozdôb a vianočných stromčekov patrí medzi druhovo najširšiu na slovenskom a českom trhu. V čase Vianoc prinášame najnovšie trendy vo výbere farieb, štýlov a druhov ozdôb, pre najkrajšie sviatky v roku. Z rôznych kútov sveta privážame vianočné stromčeky, od tých najmenších až po špeciálne veľkosti. Vyše 1000 rôznych druhov vianočných ozdôb - guli, drobných figúrok a girlánd v rôznych farbách Vianoc , je každoročne dopĺňané o celosvetové novinky.

Sezónnu ponuku dopĺňajú rôzne záhradné hojdačky, záhradný nábytok z umelého ratanu , kvetináče a doplnky z prírodných materiálov.

Kompletnú ponuku a okamžitý online nákup nájdete na stránke www.soba.sk.

Začiatkom roku 2006 sme náš sortiment obohatili o značkový thajský nábytok vyrábaný z vodného hyacintu. Jeho výnimočnosť spočíva v kvalite prevedenia ,originalite použitých čisto prírodných materiálov, ich zaujímavých kombinácií, ako aj vysokom užívateľskom komforte nábytkových dielov.

Tím špičkových designérov sa stará o originálny design, ktorý je každoročne prezentovaný na svetových výstavach a udáva trend ostatným výrobcom exotického nábytku. Prednosti a originalitu thajského nábytku z vodného hyacintu možete objaviť na stránke www.thajskynabytok.sk.

Poslednou novinkou v našom sortimente je široká paleta originálnych thajských masážnych prípravkov. Špeciálne "boxérske" krémy a emulzie, čisto prírodne bylinkové balzamy a tradičné thajské masážne krémy, kvalitné a 100% čisto prírodné masážne oleje a originálne bylinkové masážne gule sú len časťou našej bohatej ponuky. Ich kompletný katalóg Vám ochotne pošleme aj poštou.

Zoznam predajní a obchodov firmy - otváracie hodiny:

stránka 1
Adresa
Kontakt
Otváracie hodiny
 
+421 / 55 / 677 19 36, Mobil: 0903 800 679
Práve otvorené, 8:30 - 16:00
SOBA s.r.o.

ČASOPIS

REKLAMA

PARTNERI

Máte záujem o reklamu na tomto mieste?
Nenašli ste svoje obľúbené Predajne a obchody? Skúste nové vyhľadávanie, alebo nám napíšte