12 týždňový transformačný program pre ženy - naplánovaný tréning na každý deň, optimálne stravovanie a vhodné výživové doplnky
Dnes zatvorené

Otváracie hodiny

Pondelok
od 08:30 do 16:00
Utorok
od 08:30 do 16:00
Streda
od 08:30 do 16:00
Štvrtok
od 08:30 do 16:00
Piatok
od 08:30 do 16:00
 
Sobota
zatvorené
Nedeľa
zatvorené

Pekné umelé vianočné stromčeky, romanticky zasnežené vianočné stromčeky alebo praktické vianočné stromčeky s kompletnou vianočnou výzdobou. Absolútnou novinkou sú umelé 3D vianočné stromčeky , vyrobené z mäkkého ihličia, vďaka ktorému sa stávajú dokonalou kópiou živých stromčekov.

Naše vianočné stromčeky Vás určite nesklamú kvalitou, rozmanitosťou tvarov a farieb, širokým výberom veľkostí , jednoduchou manipuláciou a praktickým uskladnením. Všetky stromčeky sú vyrobené z najkvalitnejších nehorľavých materiálov , viacvrstvových PVC a PE fólií a konštrukcií z pevnej ocele.

Spoločnosť SOBA s.r.o. začala v roku 1991 svoju činnosť ako jeden z prvých dovozcov vianočných ozdôb na slovenskom a českom trhu. Spoločnosť je do súčastnosti orientovaná na dovoz sezónnych ozdôb , vianočných stromčekov a dekorácií, umelých kvetín, darčekových predmetov, exotického thajského nábytku z vodného hyacintu, záhradného nábytku z umelého ratanu a originálnych thajských masážnych prípravkov.

Ponuka vianočných ozdôb a vianočných stromčekov patrí medzi druhovo najširšiu na slovenskom a českom trhu. V čase Vianoc prinášame najnovšie trendy vo výbere farieb, štýlov a druhov ozdôb, pre najkrajšie sviatky v roku. Z rôznych kútov sveta privážame vianočné stromčeky, od tých najmenších až po špeciálne veľkosti. Vyše 1000 rôznych druhov vianočných ozdôb - guli, drobných figúrok a girlánd v rôznych farbách Vianoc , je každoročne dopĺňané o celosvetové novinky.

www.vianocnestromceky.sk

Zdieľajte túto prevádzku:
Hľadajte najbližšie prevádzky na portáloch:

SOBA s.r.o.

IČO: 00691518
Profil firmy SOBA s.r.o.

Web stránka firmy:
www.soba.sk

Vyhľadávanie Predajne a obchody domény:
www.soba.sk
Nenašli ste svoje obľúbené Predajne a obchody? Skúste nové vyhľadávanie, alebo nám napíšte