12 týždňový transformačný program pre ženy - naplánovaný tréning na každý deň, optimálne stravovanie a vhodné výživové doplnky

VIVA promotion, s.r.o.

prevádzok: 1
IČO: 36035491Telefonický kontakt: 0903688444Web stránka firmy: www.luxurymallslovakia.sk
VIVA promotion, s.r.o.Luxury mall Slovakia je exkluzívny outlet s tými najzvučnejšími menami módnych tvorcov ako sú Versace Jeans, Versace Collection, Chloe, Celine, Valentino, Moschino, John Galliano, Calvin Klein, Just Cavalli a mnoho ďalších.

VIP shopping

Milí zákazníci, radi by sme Vám predstavili koncept VIP shoppingu, ktorý naša predajňa ponúka. Naším cieľom je, aby luxus nebol prezentovaný len ako záležitosť ceny, ale celkového pocitu jedinečnosti a zážitku spojeným s nakupovaním v Luxury Mall. Snažíme sa vytvárať unikátnu ponuku kvalitného a dizajnového oblečenia v spojení s privátne orientovaným zákazníckym servisom.

ONE FASHION Outlet Voderady

ONE Fashion Outlet vo Voderadoch je najväčším outletovým centrom na Slovensku! Projekt výstavby v celkovej hodnote 65 miliónov eur je rozdelený do troch fáz. Podľa plánu má mať celková predajná plocha 36 500 m2.

Zoznam predajní a obchodov firmy - otváracie hodiny:

stránka 1
Adresa
Kontakt
Otváracie hodiny
 
0903688444
Ešte zatvorené. Otvorené od 10:00 - 21:00

Starší leták VIVA promotion, s.r.o. :

LUXURY MALL Vianoce sa blížia!

Platnosť letáku od 01.12.2013 do 31.12.2013. Strán: 4. Všetky letáky.
LUXURY MALL vianočný leták = ONE FASHION OUTLET Voderady pri TRNAVE S blížiacimi sa Vianocami sme pre Vás prichystali akciové produkty, aby sme Vám dopriali pohodlie a relax pri nakupovaní. 30% zľavu dostanete na dámske a pánske domáce oblečenie a prádlo. 25% zľavu dostanete na pánske košele. Želáme Vám krásne sviatky. Tím Luxury Mall Slovakia.
VIVA promotion, s.r.o.

ČASOPIS

REKLAMA

PARTNERI

Máte záujem o reklamu na tomto mieste?
Nenašli ste svoje obľúbené Predajne a obchody? Skúste nové vyhľadávanie, alebo nám napíšte